Meie lugu:

Stuudiopood avas oma uksed Sügisel 2020 Võrus.

Miks just Võrus? Alustama pean kurikuulsast Kooronakevadest. Nimelt kui eriolukord väljakuulutati  ning õpetajatööd tuli teha distantsilt ning Internetiühendus oli olemas, siis  juba järgmisel päeval kihutasime koos mehe ja kassiga Tallinnast Võrru suvilasse.

Sel hetkel jäi pood-ladu Tallinna Tondile ning e-poe pakke aitasid head sõbrad kokku panna.
Kuni maikuuni toimis see nii, kuid kuna perre oli juulis sündimas ka väike beebi, siis liikusid mõtted selle suunas, aga miks mitte kodu kraam Tallinnast ära tuua ja pood hoopis Võrus avada.
Siin sellist poodi ei olnud ning e-pood ju toimib igal pool Eestis 🙂

Arutasime ja mõtlesime, et kas ikka julgeme jne, kuid minu sisetunne ütles, et teeme ära.
Seega hakkasin rendipindu otsima. Ei läinud kaua kuni leidsin koha, mis juba pildi pealt mulle väga meeldis. Leppisin kiirelt kokkusaamise (siis juba oli äkki maikuu ja sai veidi kene vabamalt liikuda. :)) ning kohe kui uksest sisse astusin, siis oli seal ruumis kuidagi eriliselt hea, mõnus avar ja mis põhiline valge ja aknad 😀 Tondil olin ruumis kus niiöelda töötuba oli ilma aknata ehk päevavalgust ei olnudki.

Ruumid Tondil

Igatahes peale ruumi ülevaatamist läks paar nädalat ning rendileping oli tehtud ja võtmed käes. Tunne oli endiselt super.  Siis ootas ees kolimine- ikka veel on meeles see hull pakkimine ja hiljem lahtipakkimine, oi see oli hull.  Ilma heade sõprade abita oleks vist see terve igaviku võtnud. Järgmine kord võtaks kindlasti täisteenuse, mitte ei hakkaks ise asju pakkima.
Kolimisfirma leidsin suhteliselt kiirelt õnneks. Mingil põhjusel muidugi vastas viiest firmast ainult üks, kuid kuna mul oli kärsitus sees ja tahtsin enne beebi sündi selle asja korda ajada, siis võtsin pakkumise, mis tehti kohe vastu.
Ja pettuma ei pidanud üldse, sest firmaga suhtlus oli super ning samuti kolimismehed saime ka superägedad. Töö oli kiire ja  korralik- seega kui otsite kolimisfirmat siis – Adduco OÜ 😉
1.juuni saime kolitud ja kraami Võrru.

Selle riiuli nimi on Taavi 🙂 Kuna Taavi tegi selle riiuli meile Tondile ja võtsime ta muidugi kaasa 😉

Segadus peale kolimist 😀

 

Poodi kohe avada ei jõudnud, kuna lihtsalt füüsiliselt ei jõudnud seal käia. Kuid vaikselt toimetasime. Aitäh kõigile, kes abiks seal käisid! 😉
Umbes oktoobrikuuks said asjud niimoodi pandud, et julgesin ka inimesi sinna sisse lasta. 🙂
Ning esimene õpituba on samuti seal nüüdseks ka peetud.

Nüüdseks on meil juba veel mõnusam ning loodan, et peagi saame ka kauem avatud olla ja ägedaid töötubasid korraldada.

 

Lembitu 2A III korrus Avatud

Avatud

N 11-16

https://goo.gl/maps/JB739YgfsHCZRT7C9