Fusion mineraalvärvid

Kus Fusioni mineraalvärve toodetakse?

Fusion™ brändi tooted (mööblivärvid, viimistlus-ja töövahendid) on toodetud Homestead House Co poolt. Tegemist on Kanadas paikneva pereettevõttega, kes on juba 25. aastat värvitootmise valdkonnas tegutsenud. Nad on investeerinud tohutult aega testimisele ja tootearendusele, et välja töötada tõeliselt unikaalset mööblivärvi. Usun, et nende suur töö on vaeva ära tasunud sest teist analoogset mööblivärvi juba turult ei leia!

Millest sai alguse Fusion tootesari?

Homestead House Co alustas 25 aastat tagasi 100% akrüülvärvi (mööblivärvi)ja piimavärvi tootmist. 10 aastat tagasi, kui ühtlasi algas “öko” liikumine, lisasid nad oma tootesarja 0 VOC sisaldusega värvid, mida peamiselt kasutati seintel. Mööbli värvimise ja isetegemise (DIY) plahvatusliku populaarsuse kasvuga seoses otsustasid nad ka Homestead House mööblivärvide kollektsiooni muuta keskkonnasõbralikumaks.

Ühtlasi tundsid nad, et suudaksid oma heade värvide koostise ja omadused veelgi paremaks muuta, vastates nii paljude klientide ootustele. Uus bränd oli just see, mida paljud loovtegijad kiirelt populariseeriva isetegemise tuultes soovisid. Nii siis loodi FUSION. Fusion kui bränd pidi pakkuma kõike, mida üks värvija vajab. Alustades värvidest, metallikutest, kuldamise pastadest, pintslitest kuni šabloonideni välja. Kõik tooted on välja töötatud, et vastata värvija vajadustele ja ootustele üheselt, olenemata igaühe kogemustepagasist- sobilik nii algajale kui ka kogenud eksperdile.

FUSION brändi üheks peamiseks eesmärgiks oli loovinimestelt võtta ära kõik hirmud, mis kaasnesid erinevate dekoratiivsete viimistlusvahendite kasutamisega ning näidata, kui lihtne on luua oma meistriteos. Kasutades samal ajal kõrge kvaliteediga mittetoksilisi tooteid.

        

 

Miks valida Fusion™ mineraalvärv?

  • Värv ei vaja lisa viimistlust 

Värvitud pind on vee-ja plekikindel ilma vaha või lakki kasutamata. (v.a  palju kasutust leidvad pinnad nagu lauaplaadid, istekohad ja köögikapid. Sel juhul soovitame kasutada Fusion Tough Coat lakki , mis annab värvitud pindadele ekstra tugevuse ja vastupidavuse üldise kulumise, veekahjustuste ja toidu plekkide suhtes.)

 

  • Lihtne kasutada

Fusion mineraalvärvidel on isetasanduv koostis, mis aitab luua siledat ja veatut viimistlust.

  • Enneolematu kattuvuse, vastupidavuse ja kestvusega 

Fusion mineraalvärv on veebaasil 100% akrüülvaigust (mittekolletuv & ei sisalda lateksit ega vinüüli). Suurepärase katvuse ja vastupidavusega mineraalvärv on isetegijate eelistatud valik!

  • Ja veel mõned head põhjused….
  1. Stabiilsus
  2. Värv võib kuni kolm korda jäätuda/sulada enne, kui see hakkab värvi kvaliteeti mõjutama.
  3. Omab õiget sideainet, mis laseb värvil aja jooksul kuivada nii, et see muutub tugevaks ilma kemikaale kasutamata.

Fusion toetab igati keskkondahoidvaid ideid. Ka pakendid on taaskasutusmaterjalidest!

Iga värvipurk on täidetud ja sildistatud käsitsi- “me palkame inimesi, mitte masinaid” on vaid üks vähestest põhimõttetest, mis aitavad tagada niivõrd kasutajasõbraliku ja suurepärase tootesarja!

Säilitusaeg:
• Avatuna säilib purgis kuni 7 aaastat. Enamus konkurentide värvidest aeguvad juba aasta jooksul.

Mittepleekiv/kolletuv
• Puhas veebaasil akrüül on ainus vaik, millega värvitud pind ei muutu aja jooksul kollaseks.

 

Allikas: http://fusionmineralpaint.ee/

 

 

Meie e-poes ja poest leiab laia valiku erinevaid fusioni tooteid.

Vaata lähemalt siit: https://bit.ly/2VB26xl